Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, bądź chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszych produktów i usług prosimy o kontakt.

Zakład „Rpol” Polit Roman
ul. Wojska Polskiego 6D
39-300 Mielec

Nasz zakład zlokalizowany jest na terenie SSE EURO-PARK Mielec.

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zakład Rpol Polit Roman, z siedzibą w Mielcu, ul. Wojska Polskiego 6d moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w celu: możliwości przetworzenia i odpowiedzenia na zapytanie wysłane za pomocą formularza kontaktowego. Zgoda może być w każdej chwili odwołana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Pana/Pani zgody przed jej wycofaniem.

Klauzula informacyjna
1. Administratorem danych wskazanych w formularzu kontaktowym jest Zakład Rpol Polit Roman z siedzibą przy ul. Wojska Polskiego 6D w Mielcu, tel.: 177881616, adres e-mail: rpol@rpol.com.pl.
2. Celem zbierania danych jest: możliwość przetworzenia i odpowiedzenia na zapytanie wysłane za pomocą formularza kontaktowego. Zgromadzone dane osobowe będą przetwarzane na podstawie udzielonej zgody poprzez zaznaczenie opcji zgody w formularzu kontaktowym.
3. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Aby cofnąć zgodę należy zwrócić się pisemnie do: Zakład Rpol Polit Roman ul. Wojska Polskiego 6D, 39-300 Mielec lub mailowo: info@speedcook.pl. Ponadto przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
4. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do odpowiedzi na wysłaną wiadomość poprzez formularz kontaktowy. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwa odpowiedź na wysłana wiadomość.
5. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
6. Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
7. Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
8. Pani/a dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia przez Panią/a udzielonej zgody.